poniedziałek, 10 czerwcaQuit While You're Ahead

Krakowscy hokeiści po wakacjach, rozpoczęto przygotowania w Sanoku

W poniedziałek kluby PHL poznały regulamin turnieju. Tego samego dnia hokeiści Mistrza Polski rozpoczęli tygodniowe wakacje, a w Sanoku rozpoczęły się przygotowania do nowego sezonu. Leszek Laszkiewicz: Nie mówię „do widzenia”, tylko „do zobaczenia”! Jeden z najlepszych zawodników Polskiej Ligi Hokejowej odchodzi z Comarch Cracovia. Od ośmiu lat gra w klubie przy ul. Siedleckiego. Młodszy z braci Laszkiewiczów zdobył pięć tytułów mistrzowskich Polski z Paskami. Na jego szyi dwukrotnie wisiał srebrny medal, a raz krążek z brązu. Gracz sam zdecydował się na taki krok, ponieważ szuka nowych wyzwań. Zagłębie Sosnowiec i GKS Tychy chrapią reprezentanta Polski. Tymczasem hokeiści Cracovii mieli tydzień wolnego. Na zajęcia wrócą w poniedziałek.

Mieszkańcy Jastrzębia zamierzają powalczyć o mistrzostwo. Ciężko trenują hokeiści wicemistrzów kraju i zdobywców Pucharu Polski. Wszystko po to, by zdobyć mistrzostwo Polski w nowym sezonie. Drużyna Jastrzębia jest bardzo liczna i obecnie liczy 28 zawodników. Niewątpliwie warto zaznaczyć, że w gronie zawodników trenujących obecnie z drużyną jest spora grupa rodowitych Jastrzębów, czyli wychowanków klubu – jest ich 10. Obecnie z drużyną trenuje 3 bramkarzy, 10 obrońców i 14 napastników.

Dodatkowo Richard Kral pracuje indywidualnie w tej części przygotowań do sezonu i dołączy do zespołu w lipcu, tuż przed wyjściem na lód. Damian Kapica, który podpisał roczny kontrakt z klubem, zdecydował się pozostać w Jastrzębiu. Ekipa JKH GKS Jastrzębie Bramkarze: Kamil Kosowski, Dawid Zabolotny, Kamil Feć. Obrońcy: Kamil Górny, Mateusz Bryk, Miroslav Zatko, Ivo Kotaszka, Mateusz Rompkowski, Adrian Labryga, Bartłomiej Bychawski, Tomasz Pastryk, Mateusz Sordon, Szymon Sołtys. Napastnicy: Richard Kral, Mateusz Danieluk, Petr Lipina, Maciej Urbanowicz, Radek Prochazka, Richard Bordowski, Jirzi Zdenek, Patryk Kogut, Szymon Marzec, Damian Kapica, Tomasz Kulas, Łukasz Nalewajka, Radosław Nalewajka, Maciej Rompkowski, Daniel Minge.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *