Chat

Linki

¦lizgawki

Katowice - Krynica 9 : 4 (2:2,3:0,4:2)

W rozegranym w dzisiejszy wieczór meczu pomiêdzy HC Katowice a KTH Krynica gór± ekipa gospodarzy.
    Wynik 9:4 mo¿e zaskakiwaæ ale nie odzwierciedla ró¿nicy klas. Kryniczanie wiêkszo¶æ tego pojedynku spêdzili na ³awce kar. Graj±c w os³abieniu ciê¿ko wiêc by³o atakowaæ. S³absza predyspozycja bramkarza Nikifora Szczerby, kara meczu dla Dawida Kruczka, fatalne sêdziowanie zupe³nie wybi³y KTH z rytmu. Rutyna gospodarzy wziê³a dzi¶ górê nad ambicj±. Tempa nie zawalnia Dawid Bulanda, który zdoby³ dzi¶ 3 bramki.
Pozostaje mieæ nadziejê, ¿e w jutrzejszym meczu wynik bêdzie o wiele korzystniejszy.
Poni¿ej relacja:
2 min 0 : 1 Dawid Bulanda gol w przewadze
15 min 1:1 Cichoñ
15 min 2:1 Mareèek
16min 2:2 Dawid Bulanda

Wynik po pierwszej tercji to 2:2. Kibice w ma³ym Spodku ogl±daj± szybki i wyrównany mecz.

Rozpoczynamy 2 tercjê meczu.

23 min 3:2 Mareèek dla HC Katowice (bramka zdobyta w os³abieniu)
26 min 4:2 Fonfara dla HC
36 min 5:2 Sosiñski

Wynik po 2 tercji to 5:2 dla gospodarzy. Kryniczanie t± czê¶æ gry grali w wiêkszo¶ci w os³abieniu. Dodatkowo w 38 minucie karê meczu otrzyma³ Dawid Kruczek. Sêdziowanie pozostawia wiele do ¿yczenia...
    Rozpoczynamy trzeci± tercjê:
42 min 6:2 Mareèek
W dru¿ynie KTH nast±pi³a zmiana bramkarza.
43 min 7:2 Cichoñ
44 min 8:2 Trybu¶
53 min 8:3 Dawid Bulanda
54 min 9:3 Drozdowicz
55 min 9:4 Grzegorz Horowski