FORUM

Chat

Linki

KTH gromi MMKS a¿ 8:1 !!!

Spotkanie zapowiada³o siê bardzo emocjonuj±ce. W trakcie meczu nie by³o jednak widaæ, ¿e zespo³y s±siaduj± ze sob± w tabeli. Gospodarze wygrali g³adko 8:1. Go¶cie natomiast przyjechali w okrojonym sk³adzie i to te¿ mog³o spowodowaæ taki wynik.

Kibice krynickiego zespo³u po meczach z Legi± Warszawa obawiali siê tych spotkañ. Jak pokaza³ sobotni mecz - bezpodstawnie.

Pierwsza tercja tego spotkania to przewaga zespo³u gospodarzy. Kryniczanie atakowali czê¶ciej a MMKS Nowy Targ ogranicza³ siê przede wszystkim do kontrataków. Kibice jednak d³ugo czekali na pierwsz± bramkê. Ujrzeli j± dopiero w 12 minucie. Zespó³ KTH wykorzysta³ grê z przewadze. Robert Tyczyñski Poda³ bardzo dobrze do Les³awa Piksy a ten bardzo dok³adnym strza³em nie da³ szans Dawidowi Gruszce. Do koñca tej ods³ony wynik nie uleg³ zmianie mimo okazji z jednej jak i drugiej stronie. Po przerwie go¶cie niespodziewanie bardzo szybko wyrównali. Bart³omiej Bomba, zachowa³ siê najlepiej w zamieszaniu podbramkowym i umie¶ci³ kr±¿ek w bramce Nikifora Szczerby. Na odpowied¼ kibice katehetów nie musieli d³ugo czekaæ. £adnym strza³em popisa³ siê Robert B³a¿owski. Wykorzysta³ on podanie od Grzegorza Horowskiego. Z biegiem czasu napór zespo³u krynickiego rós³. Na efekty tych ataków trzeba by³o poczekaæ do 23 minuty. Drugiego gola w tym spotkaniu zdoby³ Piksa. Wyjecha³ on zza bramki i strza³em w d³ugi róg pokona³ Gruszke. Przewa¿nie gospodarze mieli jeszcze kilka okazji do podwy¿szenia wyniku. Uczynili to w 38 minucie. Kateheci po raz drugi wykorzystali grê w przewadze. Po podaniu od Dawida Kruczka do Grzegorza Horowskiego ten drugi ³adnym strza³em zza bulika pokona³ bramkarza MMKS-u po raz czwarty. Po dwóch tercjach wynik 4:1.

Ostatnia czê¶æ spotkania to udokumentowanie zwyciêstwa gospodarzy. Grali oni zdecydowanie lepiej, a zespo³owi z Nowego Targu najwyra¼niej zaczê³o brakowaæ si³. Wynik 5:1 pojawi³ siê na tablicy w 42 minucie. Marcina Zabawê ¶wietnie obs³u¿y³ Robert B³a¿owski i Dawid Gruszka nie mia³ wiêkszych szans. Ju¿ nieca³e dwie minuty pó¼niej by³o 6:1. Kryniczanie bardzo dobrze wykorzystywali przewagi. £adnym strza³em z niebieskiej popisa³ siê Dawid Kruczek podwy¿szaj±c prowadzenie. Do koñca spotkania pada³y ju¿ tylko bramki podczas gry z przewag± jednego zawodnika. W 51 minucie Robert Broc³awik wykorzysta³ z³e wybicie kr±¿ka przez bramkarza MMKS-u i umie¶ci³ gumê w praktycznie pustej bramce. Kropkê nad "i" postawi³ Dawid Bulanda. Otrzyma³ on dobre podanie od Jana Kachniarza i zdoby³ gola przes±dzaj±cego o koñcowym wyniku.

W niedziele kolejne spotkanie miêdzy tymi zespo³ami. Mecz rozpocznie siê o godzinie 16.00 na lodowisku w Krynicy-Zdroju.

8:1 Dawid Bulanda (Jan Kachniarz) 54'PP1
Kary: KTH: 20 minut, MMKS: 36 minut (w tym 10 minut dla Krzysztofa Steligi za niesportowe zachowanie)